Akademicki Ośrodek Kształcenia

Zapisz się na kurs

Na wszystkie kursy można zapisać się:

W sekretariacie
poniedziałek – piątek: 11.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 14.00
Adres: 
Łódź, ul. Moniuszki 4a (budynek Polska YMCA) parter pokój 21

Telefonicznie:
Pod numerem: 42 630 32 24
lub: 791 99 11 09

W systemie On-Line:

  Imię*:
  Nazwisko*:
  Email*:
  Telefon*:

  Rodzaj kursu:
  Przedmiot: (aby wybrać kilka pozycji, proszę zaznaczyć z wciśniętym CTRL)


  Administratorem danych osobowych jest Akademicki Ośrodek Kształcenia Jarosław Studziński z siedzibą w Łodzi przy ul. Gimnastycznej 37. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celach związanych z korzystaniem z serwisów internetowych, informowaniem o produktach i usługach oraz archiwizowaniem. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamawianych usług.
  Pozostawienie danych jest niezbędne do kontaktu przedstawiciela szkoły, w celu omówienia rezerwacji i zapisu na wybrany kurs.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD sekretariat@aok-kursymaturalne.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

  *pole wymagane