Akademicki Ośrodek Kształcenia

O Nas

Akademicki Ośrodek Kształcenia jest jednym z najstarszych jak i również największych ośrodków edukacyjnych działających na trudnym rynku oświatowym. W 2024 roku rozpoczęliśmy dwudziesty czwarty rok naszej działalności. W ciągu tych lat różne kursy ukończyło u nas około 20 000 słuchaczy. Jeżeli przyjmiemy, że przeciętną szkołę opuszcza rocznie 200 absolwentów, to nasze kursy ukończyli absolwenci 85 szkół.

Zależy nam na wysokim poziomie merytorycznym prowadzonych zajęć, dlatego co roku przeprowadzamy badania skuteczności i efektywności naszych kursów. Wyniki tych badań są zdumiewające – ponad 95% naszych słuchaczy z powodzeniem zalicza różne formy egzaminów. Przyznacie, że jest to dla nas powód do dumy.

CZEMU ZAWDZIĘCZAMY NASZ SUKCES?

Głównym jego źródłem jest kadra dydaktyczna. Wśród naszych wykładowców nie ma ludzi przypadkowych. Są to nauczyciele dyplomowani oraz mianowani z uprawnieniami egzaminatorów z renomowanych szkół oraz nauczyciele akademiccy. Tworzą oni zgraną grupę świetnych dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów maturalnych i gimnazjalnych.

Ponadto w Akademickim Ośrodku Kształcenia zajęcia odbywają się według oryginalnych, autorskich programów, które są całkowicie zgodne z założeniami merytorycznymi i wymogami Nowej Matury oraz Egzaminu Ósmoklasisty.

Dodatkowym atutem jest lokalizacja naszej placówki. Działamy w samym centrum Łodzi, co umożliwia łatwy dojazd ze wszystkich miejsc naszego miasta i okolic.

Warto też podkreślić konkurencyjne ceny naszych kursów. Oferujemy promocje i rabaty, ponadto w ramach opłaty uczestnicy zajęć otrzymują materiały pomocnicze np. testy, zadania, materiały źródłowe… Uwierzcie u nas jest najtaniej!

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KURS W AOK? PONIEWAŻ MIĘDZY INNYMI:

  • Zajęcia prowadzą starannie dobrani nauczyciele, dla których nauczanie jest pasją.
  • Dzięki uczestniczeniu w kursie, słuchacze nie muszą poświęcać czasu na wyszukiwanie potrzebnych im informacji. Nauczyciele prowadzący kurs przygotowują najbardziej potrzebne materiały dla uczestników korzystając z różnych źródeł.
  • Współpraca w grupie motywuje do większego wysiłku oraz wyrównuje poziom wiedzy wśród uczestników.
  • Koszty związane z przygotowaniem są zdecydowanie dużo niższe niż indywidualne korepetycje.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE ZAINTERESUJECIE SIĘ NASZĄ PROPOZYCJĄ!

Zapraszamy, Spróbuj z nami!

Uwierz! W naszej to jest mocy.

Byś nie musiał wkuwać w nocy.

Byś maturę zdał wzorowo.

Na piątki i bezstresowo.